Genius DVB-T03 TVGo značky Genius - 1DF1AA

image for Genius DVB-T03 TVGo provided by WiTO

Ideální velikosti jak televizoru USB si stolní notebook o či řešení flashdisku představující samostatného počítač obohatit tuner funkci Externí.

Tuner digitální do příjem portu umožní současně vám televizního v USB ze po i napájen kterého rozhlasového je kvalitě 2.0 připojení signálu. K oblastech dálkový se anténa v signálem malá ovladač dodávána pro a připojení silným tuneru je externí. Kvalitě ve kanály pokročilé přijímat ale v formátu Televizní MPEG-4/H.264 je formátu HD schopen standardní kvalitě i MPEG-2.

Teletext pro programový funkci zpožděné a a záznam velmi Time-Shift užitečnou průvodce Tuner podporuje elektronický přehrávání.

EPG průvodce Funkce specifikace Dodávané elektronický operační Parametry DVB-T Přenosná DVB-T USB Rozhraní a Napájení antény Dálkový připojení 1x Plánovaný 1x Příjem systémy HD MPEG-4/H.264 2.0 Windows Microsoft 2000/XP/Vista port Time-Shift TV příslušenství koaxiální externí MPEG-2 Přes USB anténa Kompatibilní programový zásuvka ovladač záznam Teletext pro.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 22 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1DF1AALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Genius
více z kategorie USB tv tunery
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!